#1 2008-08-01 14:17:42

Bajka

Użytkownik

8534200
Skąd: z kreskówki
Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 22
WWW

Styl, twój styl.

Właśnie, jak to jest. Jak określił(a)byś swój styl ?
A może jak o nim mówią inni ?
Jak się ubierasz na co dzień, jakich rzeczy jest najwięcej w twojej szafie , a jakich nie ma wcale ?
A w co byś się nigdy nie ubrał(a) ?


` Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojona siłą. `

Offline

 

#2 2008-08-02 14:36:11

Czarnobiała

Użytkownik

11431889
Skąd: Mleczna Kraina
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 143

Re: Styl, twój styl.

Nie wiem jak określić swój styl, ale niektórzy mówią że robię się na emo. Uwielbiam kolor czarno-biały i chyba takich rzeczy najwięcej posiadam, ale lubię też granatowy, czerwony, zielony i druga rzecz jaka uwielbiam to paski. Och jak ja to lubię ;D Na co dzień ubieram się w jeansy, podkoszulek, jakas bluza albo sweterek zależy, lubię też szerokie spódnice za kolana, no i podstawa to balerinki, trampki ale sandałki i adidasy też lubie ;D No i oczywiście pełno dodatków typu kolczyki,koraliki itp. A na pewno nie ubrałabym się w mini, szpilki albo coś różowego albo wysadzanego "brylantami" xD


I've got the spirit but lose the feelings.

Offline

 

#3 2008-08-02 22:36:47

Pansy

Administrator

4355414
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 352
WWW

Re: Styl, twój styl.

Na mnie mój brat mówi emo, a mama satanistka więc...
Ale generalnie to w mojej szafie są ciuchy we wszystkich kolorach, ale przeważa jednak czerń xD Różowych rzeczy nie mam, bo nie lubię tego koloru i nigdy nie założę nic różowego ("Nigdy nie mów nigdy" xD) Do niedawna tj. ponad roku temu dużo rzeczy miałam różówych <Gleba> no, ale chyba tyle co większość dziewczyn xDD
Generalnie lubię się ubierać na czarno, bo dobrze sie czuje w tym kolorze. Nie wyobrażam sobie nie mieć na sobie nic czarnego. Wtedy czuję się dziwnie...tak jakoś nieswojo.
Na co dzień ubieram zazwyczaj rurki (czarne, albo jeansy), do tego jakąś koszulkę/bluzkę, trampki, pasek z ćwiekami, kolczyki, rzemyk, pieszczochę, opaskę (kocham opaski do włosów xD) i...no chyba tyle.
Uwielbiam bluzki w czarno-szare paski i w ogóle w paski. Podobają mi się też takie spódnice-bojówki. Nie przepadam za japonkami, pantoflami no i generalnie to ja tylko trampki uwielbiam xD
Podsumowując: ciemne, wygodne, kobiece - to wszystko dla mnie xD

Offline

 

#4 2008-08-03 11:57:58

Misiulka

Moderator

11794113
Skąd: Miśkolandia
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 322

Re: Styl, twój styl.

Hmmm....to zaczne w co bym się nigdy nie ubrała.To tak:Jakiegoś z lalkami barbi swetra ^^ spodni z jaimś obciachowym osiołkiem.:| Najwiecej to mam bluzek z krótkim rękawkiem,krótkich spodni.Na codzień chodze w krotkich spodniach,bluzce z krótkim rękawkiem albo bez rękawków lub w sukience xD Aaaaa..... i jeszcze tak naprawde to nie mam określonego stylu

Ostatnio edytowany przez Misiulka (2008-08-03 12:19:50)


Szczęście to jedyna wartość,która
się mnoży,jeśli się ją dzieli.

Offline

 

#5 2008-08-03 12:18:16

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Styl, twój styl.

Nie mam jakiegoś określonego stylu,zresztą nie znoszę zaszufladkowywania.Ubieram się tak,żeby było wygodnie i żeby kolory do siebie pasowały,nigdy modnie,bo moda sucks.
Lubię ciemne ciuchy,najlepiej czarne lub fioletowe.Najczęściej noszę spodnie,rybaczki,ew.do połowy łydki,jeansy,nigdy rurki.Spódnice tylko przed kolano,podobaja mi się tzw.bombki,wzory mogą być,najbardziej lubię kropki.Sukienki bez żadnych koronek,falbanek,proste,najlepiej żeby odkrywały jak najwięcej(z racji pory roku)chociaż ostatnio podobają mi się z krótkim rękawem.Buty płaskie,najlepiej trampki,albo didasy,przymierzam się do zakupu glanów.Nie znoszę futerek,eleganckich koszul,spódnic do połowy łydki i spinek.


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

#6 2008-08-03 17:15:08

Pansy

Administrator

4355414
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 352
WWW

Re: Styl, twój styl.

Mara napisał:

(...) Lubię ciemne ciuchy,najlepiej czarne lub fioletowe. (...) Najczęściej noszę spodnie,rybaczki,ew.do połowy łydki,jeansy,nigdy rurki. (...)

O też lubię czarny i fioletowy Ale rurki kocham! Co prawda w życiu nie założyłabym rurek w kolorach tęczy, które ostatnio były bardzo modne, ale zwykłe jeansowe, albo czarne czemu nie.  Poza tym dobrze wyglądam w rurkach

Co do glanów też się przymierzam do kupna, ale nie mam na razie kaski xD

Offline

 

#7 2008-08-07 09:28:32

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Styl, twój styl.

Pansy napisał:

Mara napisał:

(...) Lubię ciemne ciuchy,najlepiej czarne lub fioletowe. (...) Najczęściej noszę spodnie,rybaczki,ew.do połowy łydki,jeansy,nigdy rurki. (...)

O też lubię czarny i fioletowy Ale rurki kocham! Co prawda w życiu nie założyłabym rurek w kolorach tęczy, które ostatnio były bardzo modne, ale zwykłe jeansowe, albo czarne czemu nie.  Poza tym dobrze wyglądam w rurkach

Co do glanów też się przymierzam do kupna, ale nie mam na razie kaski xD

Ja nie chodzę w rurkach,bo nie mam figury,niestety.Ale jakbym miała jakieś kupić to tylko jeansowe,a nie kolorowe.Glany muszę,po prostu muszę sobie kupić!Do tego spódnicę w kratk,taką jaką ma LynZ i będzie gites!


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace rehabilitacyjne samojed cena kinofan3gp nmclan maltańczyk miniaturka cena