#1 2008-08-08 13:30:14

Czarnobiała

Użytkownik

11431889
Skąd: Mleczna Kraina
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 143

Hobby

Jakie jest wasze największe hobby?Macie jakąś swoją ukochaną rzecz która przynosi wam szczęście?Jakiej rzeczy w życiu byście nie wyrzuciły? Czy macie bzika na punkcie czegoś?


Więc tak xD, moim hobby chyba jest rysowanie mangi (ale super świetna nie jestem), rzeczy która przynosi mi szczęście raczej nie  mam, na pewno nie wyrzuciłabym mojego pamiętnika i różnych takich zapisków, a bzika to mam na punkcie czarnobiałego, koralików, kolczyków,rzemyków itp.


I've got the spirit but lose the feelings.

Offline

 

#2 2008-08-08 14:04:47

Misiulka

Moderator

11794113
Skąd: Miśkolandia
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 322

Re: Hobby

Moim hobby jest rysowanie różnych rzeczy(chodze nawet na kółko plastyczne),lubie też zbierać znaczki pocztowe :P.Hmmm....czy mam jakaś rzecz,która mi przynosi szczeście?<myśli>Mam....mój długopis oraz słonik(taki malutki).Nie wyrzuciłabym napewno:pamiętnika,kolczyków,płyt z muza,plakatów,mojego żółwika(prawdziwego),rybek,papużki(któraz nazywa się Feluś)....hmmm.....dużo rzeczy bym nie wyrzuciła ale nie bede wymieniac,bo to by mi dużo czasu zajeło.:P Ja mam bzika na punkcie koloru czarnobiałego,np.:ubrania,kolczyki,lakier do paznokci,koraliki,branzoletki,naszyjniki itp. oraz na kase....^^Nie no żart


Szczęście to jedyna wartość,która
się mnoży,jeśli się ją dzieli.

Offline

 

#3 2008-08-08 17:44:34

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Hobby

Podróże,języki,śpiewanie,muzyka,film,pisanie opowiadań i tekstów piosenek,narciarstwo i tenis ziemny xDD Ogólnie mam dużo hobby,jak widać xD
Bzika mam na punkcie całej serii o Mumiach,a wszystko za sprawą trzeciej części,którą od razu pokochałam,na punkcie MCR i starożytnych Chin.Uwielbiam chińską kulturę,strasznie mnie fascynuję.
W amulety i rzeczy przynoszące szczęście nie wierze.


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

#4 2008-08-08 18:01:15

Czarnobiała

Użytkownik

11431889
Skąd: Mleczna Kraina
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 143

Re: Hobby

O też lubię mumie xD Tzn może nie tak że mumie ale ogólnie Egipt i jego historia mi sie podoba, a co do języków to się zastanawiam czy nie iść później na anglistyke.


I've got the spirit but lose the feelings.

Offline

 

#5 2008-08-08 19:02:25

Pansy

Administrator

4355414
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 352
WWW

Re: Hobby

Ja hm...gram na gitarze, śpiewam w chórze jasnogórskim xD, lubię czytać książki, interesują mnie takie nadprzyrodzone i paranormalne rzeczy, ale nigdy sie bardzo nie zagłębiałam, bo sie po prostu boję xD, lubię j.angielski i też jak na chwilę obecną chciałabym studiować anglistykę hm...no i chyba tyle.

Offline

 

#6 2008-08-09 09:01:45

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Hobby

Pansy napisał:

lubię j.angielski i też jak na chwilę obecną chciałabym studiować anglistykę hm...no i chyba tyle.

Ja też się właśnie zastanawiałam,bo wiem,że chcę iśc na jakiś kierunek związany z językami.Ew.filologia hiszpańska,albo francuska,może lingwistyka.Zobaczymy


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet zawoja wąż do kuchenki gazowej szynszyl cena https://pl.ihr24.com Warta samochód zastępczy