#1 2007-12-27 00:29:20

Pansy

Administrator

4355414
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 352
WWW

Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

Piszcie jak poznaliście MCR!

Ja zaczęłam przygodę z MCR jakiś rok temu i oczywiście się zakochałam w chłopakach:D Cokolwiek miało by to znaczyć. No więc, pewnego ranka, zobaczyłam jak kumpelka ma na statusie "My Chemical Romance - I don't love you", no to ja mówię zobaczę co to:D No wpisuje w eMulu i ściągam odsłuchuje i pierwsze wrażenie to było takie sobie, weszłam na Google, wpisałam "my chemical romance", poczytałam co nie co na Wikipedi:D i  potem weszłam na YouTube wpisałam znowu "My Chemical Romance" i pierwsze co wyskoczyło to Teenagers (teledysk) to biorę i mowie "Wow, zajee...fajne hehe" później oglądałam inne teledyski, czytałam biografie zespołu i członków ściągnęłam muzę itd. I kocham ich po prostu nie mogę żyć bez ich muzyki, wszystkie piosenki są zajeb*ste. I tak dla jasności, to nie znam MCR od "Teenagers" bo wyszlo na to, że zakochałam się po obejrzeniu Teenagers, nie. Tak jak jest napisane przesłuchałam różne piosenki, nie pamiętam dokładnie jakie, ale ważne że słucham Chemikali, że poznałam tak świetny zespół.

Offline

 

#2 2008-01-07 20:38:00

Chloe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 50

Re: Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

A u mnie to się zaczęło niedawno, w te wakacje. Poznałam super dziewczyny na pewnym forum, nie związanym z muzyką. Wszystkie słuchały rocka, więc oczywiście Chemików również. Zaczęłam przeszukiwać youtube, na początku nie byli to co prawda MCR, ale zaczęło się od starszych, bardziej rockowych piosenek Avril. Później była Nevada tan, a jeszcze później plakatowałam pokój. Tak jeszcze dodam, że zbierałam gazety i plakaty od dobrego roku, więc trochę tego miałam, a że wcześniej na moich ścianach wisiały as fajfy(Cii...xD) to miałam schowanych pełno fajnych plakatów. Zobaczyłam logo Chemicznych, więc zaraz zobaczyłam,co to i się zakochałam. Później słuchałam ich coraz częściej,kupiłam Czarną Paradę itd.

Offline

 

#3 2008-01-08 19:01:53

MartuuuSia

Użytkownik

6687159
Skąd: Polkowice
Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 15
WWW

Re: Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

Ja zobaczyłam naipierw piosenkę Fall Out Boy-Dance Dance i szukałam wszystko o FOB I niechcący wpadłan na bloga o My Chemical Romance. Potm zobaczyłam Klip MCR... i tak jakoś ich zaczęłam suchać..:D

Offline

 

#4 2008-05-03 20:32:37

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

Chloe napisał:

wcześniej na moich ścianach wisiały as fajfy(Cii...xD)

A na moich TH, do dziś się wstydzę swej ówczesnej głupoty xP Ja wogóle na początku nie lubiłam MCR. Słuchałam popu, więc jak tylko I don't love you leciało w TV to przełaczałam.Pamiętam, jak mnie wkurzało, jak znowu puszczali "tę wolną piosenkę z tymi goścmi". Długi czas wogóle mnie nie interesowali, aż do imienin przyjaciółki. Zobaczyłam Teenagers w telewizji, i stwierdziłam, że to mój ulubiony zespół.Kupiłam przyjaciółce ich płytę i potem poprisłam rodziców, żeby mi tez ją kupili, na Mikołaja. Najpierw słuchałam tylko tych znanych piosenek, ale jak przesłuchałam całą płytę zakochałam się w niej i zaczęłam nimi interesowac.


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

#5 2008-06-03 20:50:25

Czarnobiała

Użytkownik

11431889
Skąd: Mleczna Kraina
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 143

Re: Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

Ja też z początku nie lubiłam MCR ale po przesłuchaniu płyty Black Parade się przekonałam, a potem stwierdziłam że starsze płyty są jeszcze lepsze.:D A słucham ich od niecałych dwóch lat. A tak w ogóle to witam wszystkich bo to mój pierwszy post :D


I've got the spirit but lose the feelings.

Offline

 

#6 2008-06-04 14:45:22

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

Cześc, Bosh,wreszcie ktoś nowy;* ale nie offtopujmy*szepce*


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

#7 2008-06-22 10:06:37

From First To Last

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 24

Re: Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

Ja też jestem nowa, ale do rzeczy. Lubie oglądać covery na YouTube, więc wpisałam cover i pierwszy raz usłyszałam Helenę. Od razu wyszukiwałam kolejnych piosenek MCR, i tak mi zostało do dzisiaj. ;)

Offline

 

#8 2008-06-23 15:17:58

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

Hej;)
Zapraszam Cię do tematu "Przedstaw się"
Youtube jak zawsze pomocne w poszerzaniu muzycznych horyzontów:D


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

#9 2008-07-31 13:51:24

Bajka

Użytkownik

8534200
Skąd: z kreskówki
Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 22
WWW

Re: Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

Kochać to w moim przypadku zbyt duże słowo - ja ich lubię, no może nawet bardzo lubię. (; Słucham ich już dość długo bo chyba już z trzy lata. Kiedyś moja siostra pokazała mi teledysk do Heleny i Im not okay i tak wszystko się zaczęło, może nie byłam ich jakąś wielką fanką ale słuchałam od czasu do czasu. W sumie to tak jest do dzisiaj. ;d


` Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojona siłą. `

Offline

 

#10 2011-08-14 22:13:52

 oblivion

Użytkownik

Skąd: z daleka
Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 6

Re: Jak to się stało, że pokochaliście MCR?

u mnie zaczeło się od Teenagres. Sama gram na gitarze więc od razu rzucił mi się w oczy Frankie (którego wielbie), wymiatający na tym instrumencie ^^ haryzmatyczny wokal Gee mnie zahipnotyzował. Więc od razu weszła w ruch wyszukiwarka Google i JuTiube :D i tak jakoś to się rozkręciło :)


killjoys make some noise!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwodomierz cena wrocław swiatpostow e margonem busy Holandia