#1 2008-07-05 10:14:43

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Cytaty xD

Tutaj piszemy cytaty chłopców z MCR.Jak wiemy,jest ich bardzo dużo i są bardzo głupie xD

"Ashlee Simpson mówiła mi,że ma naszą płytę"-Mikey
Ciekawe którą...*myśli*
"Mógłbym zjeśc własne ciało w sushi"-Mikey
Smacznego Majkelu!
"Kim jest ta seksowna bestia?To Bob Bryar!"-Mikey
"Nie rozumiem tej etykietki ślicznego wokalisty,którą mi dano.Myślałem,że ludzie mnie lubią,bo jestem szalonym dupkiem!"-Gee
"Umówiłbym się na radkę z Gerardem"-Franky
No ba,ja też bym się umówiła xD

Mikey. Nie Mickey - Pansy
A napisałam Mickey?Przepraszam,ale pisałam w aucie i to tak przez przypadek^^'

Ostatnio edytowany przez Mara (2008-07-05 19:12:31)


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

#2 2008-07-05 11:01:11

Pansy

Administrator

4355414
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 352
WWW

Re: Cytaty xD

Cytaty Franka:

"Jeśli nie będziecie słuchać, nigdy się niczego nie nauczycie!"

"Dupek! Byłem niezłym dupkiem! Ech, małym delikwentem. Podobno byłem zbyt inteligentny jak na swój wiek, ale nie wiedziałem o tym. Nie lubiłem władzy mając 10 lat."

"Poczta, pieprzony ryju!"

"Kiedyś "wyrzuciliśmy" The Killers z pierwszego miejsca na liście przebojów, a moja mama na to >>Och, ja lubię The Killers!<<"

"Moja mama jest dziwną panią, więc…"

"Mamy najlepszych fanów na świecie a jeśli ktoś ma lepszych to założę się, że nasi mogliby tamtym złoić tyłki!"

"Jesteśmy po prostu starzy, grubi, naprawdę. I, hm, Sam Bayer odwala naprawdę świetną robotę robiąc z nas przystojniaków!"

"Chcę do łóżka."

"Jesteśmy zespołem, który uratuje Twoje życie."

"Gerard… Gerard jest po prostu sobą. Rozmawiamy, płaczemy, a on nadal jest sobą, Gerardem Way’em."

"Sądzę, że Gerard jest drugim największym sukinsynem na tej planecie. Drugim, bo pierwszym jestem ja, bo jestem fajniejszy rzecz jasna."

"Oooch, brawa dla upadłego rysownika komiksów!"

"Gerard: Trzydzieści lat to nie jest tak strasznie dużo… To… prawie jak dwudziestka!
Frank: Taaa, chyba dla drzew…"

"Zebra może być bardzo miła, ale jeśli ją wkurzysz, może być niesympatycznie."

"Nigdy nie ściągnąłem niczego z internetu, naprawdę. Nie lubię komputerów i lubię kupować płyty."

"Reporter: Nowy Jork czy Los Angeles?
Frank: New Jersey!"

"Fan: Frank! Powiedz 'cześć' do kamery, Frank!
Frank: Cześć do kamery, Frank!"

"Fanka: Możesz mnie przytulić? To moje urodziny.
(Frank ja przytula)
Frank: Ile masz lat?
Fanka: Dwadzieścia siedem
Frank: Oh... nie wyglądasz tak staro."

Offline

 

#3 2008-07-05 12:28:03

Czarnobiała

Użytkownik

11431889
Skąd: Mleczna Kraina
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 143

Re: Cytaty xD

Cytaty Gerarda
"Kiedyś wyznawałem zasade "żyj młodo,zgiń szybko", nie chciałem się żenić ani mieć dzieci. Nie wiem jak jest teraz,ale na pewno nie jestem już tamtym gościem.Chcę żyć!"

"Jeśli przez minute myślisz,że jestes lepszy od tej 16-latki w koszulce Green Day,to bardzo się mylisz.Przypomnij sobie,gdy poszedłeś na koncert i zobaczyłeś swój ulubiony zespół.Miałeś na sobie koszulke z ich logo i śpiewałeś z nimi każdy wers.Nie wiedziałeś nic o polityce panującej na scenie,fryzurach i wszystkim,co było cool.Wszystko,co wiedziałeś to, to że ta muzyka sprawia,że różnisz się od wszystkich,z którymi dzielisz szafke.Ktoś w końcu zrozumiał.Po to jest właśnie muzyka."

"Gdy pisałem "I'm not okay", przypomniałem sobie,jak ciężko było mi w liceum,gdy miałem 16 lat.Zawsze chciałem być artystą,więc byłem tym samotnym dzieciakiem,który ciagle chodził pijany.Miałem tylko jedna prawdziwa przyjaciółke.To była dziewczyna,którą naprawdę darzyłem sympatia.Skończyło się na tym,że zrobiła sobie obleśną sesje zdjęciową ze swoim chłopakiem.To mnie zdruzgotało.Pływałem w dołku rozpaczy,zazdrości i alkoholizmu."

"Bądź soba,nie sraj za nikogo i nigdy nie daj się nikomu zabrać bedąc żywym."


I've got the spirit but lose the feelings.

Offline

 

#4 2008-07-14 11:39:11

From First To Last

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 24

Re: Cytaty xD

Cytaty Gerarda ;)
"Wielu ludzi traktuje Cię jak dziecko, więc musisz zachowywać się tak jak ono i wyrzucić telewizor przez hotelowe okno."
"Nie jesteśmy zespołem festiwalowym, granie w dzień to coś, z czym musimy skończyć, tzn.,
eh, słońce jest do d *py."
"Papierosy i kawa: najlepsi przyjaciele alkoholika!"
"Gdy byłem jeszcze w szkole artystycznej, jednego dnia poszedłem tam przebrany za dziewczynę. Mój dzień wyglądał całkiem inaczej, bo każdy myślał, że jestem dziewczyną. Powinniście zobaczyć mnie przebranego za laskę. No więc przyszedłem jako dziewczyna, to był taki eksperyment, było całkiem nieźle, ale nie mogłem nic mówić... (...) Jako laska byłem gorący."
"Mam nadzieję, że każdy z was bawi się jak ch*lera!" - Gerard do tłumu na koncercie
"JESTEM KOWBOJEM AMERYKI!"
"To , co lubię w naszym zespole - zdolność do przerażania ludzi, którzy robią tak ze złych
powodów"
"Chciałbym być wampirem. To najfajniejszy potwór. Żyje wiecznie, ma prawdziwie bladą skórę."
"Przed pierwszą płytą powiedziałem sobie "chłopie, mam dość słuchania piosenek o czyichś byłych dziewczynach" To już obrzydza. I ten cały egoistyczny aspekt tego był po prostu... (nie dokończył)"

"Zawsze miałem problem z piciem i mieszaniem alkoholu z prochami, zaczęło mnie to przerastać. Więc tak samo jak funkcjonowałem tylko po to, aby śpiewać przy nagrywaniu płyty, funkcjonowałem tylko po to, aby grać koncerty podczas Warped Tour. Przy końcu trasy to, co robiłem z sobą wpływało na koncerty, mój wygląd i energię. Co zabawne, koncerty były zaskakująco świetne, ale jest parę takich, których w ogóle nie pamiętam."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwodomierz cena wrocław swiatpostow e margonem busy Holandia